NR 528935
FÅTÖLJER 1 par Gustaf Axel Berg, Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft, stomme i bok, brun skinnklädsel, bruksslitage.

Utropspris 1000-1500

1250 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr