NR 528936
SALONGSBORD Nyrenässans, sent 1800-tal, fanerat med valnöt, på hjul, H 75, B 105, D 60 (cm) slitage, skavmärken, skivan med lacksläpp.

Utropspris 300

225 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr