NR 528942
VITRINSKÅP Gustaviansk stil, City Möbler AB - Tibro, 1900-talets andra hälft, fanerat med valnöt, H 175, B 114, D 44 (cm) mindre bruksslitage.

Utropspris 1500-2000

375 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr