NR 528943
MATSALSGRUPP Gustaviansk stil, 1900-talets mitt, skuren dekor, 4 stolar, bord H 75, Dia 112 (cm) 3 iläggsskivor 47 cm/st, bruksslitage, skavmärken, bordsskiva med fläckar, någon fläck på sitsar.

Utropspris 1500-2000

4700 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr