NR 528950
SPEGEL & TRYMÅBORD J.A Edenholm Guldlistfabrik, Rokokostil, 1900-talets mitt, förgylld dekor, spegel H 144, B 52, bord med stenskiva H 62, B 63, D 33 (cm) bruksslitage.

Utropspris 1000-1500

1600 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr