NR 528952
SKRIVBORD 1800-talets andra hälft, bemålat med blommor, skuren dekor, H 78, B 130, D 76 (cm) slitage, skavmärken, nyckel till hurtsar saknas.

Utropspris 1500-2000

3200 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr