NR 538132
HÄNGVITRINSKÅP 1900-talets mitt, fanerat med valnöt, H 83, B 82, D 23 (cm) slitage, fanérbortfall, listdel saknas.

Utropspris 300

325 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr