NR 538136
FÅTÖLJER 1 par, Rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, mindre bruksslitage, några mindre fläckar.

Utropspris 1000-1500

2700 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr