NR 538137
SOFFA Rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, längd 176 cm, mindre bruksslitage, någon mindre fläck.

Utropspris 1000-1500

1700 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr