NR 538138
SOFFBORD Rokokostil, Alsterbro Möbler, 1900-talets andra hälft, på pelarfot, fanerat med mahogny, H 65, B 100, D 65 (cm) mindre bruksslitage.

Utropspris 500

425 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr