NR 538141
HÖRNSKÅP 1900-talets andra hälft, vitrinöverdel, ek, H 183, B 68, D 34 (cm) bruksslitage, senare belysning.

Utropspris 400

400 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr