NR 538145
SOFFBORD Engelsk stil, s.k. "Butlers Tray" 1900-talets andra hälft, mahogny, löstagbar bricka, H 53, B 135, D 90 (cm) bruksslitage.

Utropspris 600

300 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr