NR 538146
BOKHYLLA 1960-tal, fanerad med teak, underskåp med skjutluckor, H 162, B 85, D 39 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 600

700 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr