NR 538149
PELARBORD Orientaliskt, 1900-talets andra hälft, intarsiadekor, H 51, B 40, D 35 (cm) bruksslitage, några mindre fanérbortfall.

Utropspris 300

375 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr