NR 538152
PELARBORD Rokokostil, 1900-talets andra hälft, fanerat med mahogny, H 66, B 56, D 45 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 300

125 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr