NR 538153
MATGRUPP 1900-talets andra hälft, 4 stolar Nils-Göran Gustafsson "Primula" Stolab 1993, bord med skiva i björk H 73, B 125, D 75 (cm) bruksslitage.

Utropspris 1000

550 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr