NR 538154
MATBORD 1950/60-tal, fanerat med teak, H 74, B 111, D 70 (cm) 1 klaffskiva 44 cm, slitage, skavmärken, 1 hörn med fanérbortfall, stag till klaffskiva saknas.

Utropspris 500

550 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr