NR 538156
TRÄDGÅRDSURNOR 1 par, 1900/2000-tal, gjutjärn, H 47, Dia 50 (cm/st) slitage, korrosion.

Utropspris 3000-4000

2300 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr