NR 538195
SOFFGRUPP Enligt uppgift Hødnebø Möbelfabrik - Norge 1900-talets andra hälft, 2 soffor längd 194 & 142 fåtölj, soffbord H 55, B 140, D 75, 2 avlastningsbord H 54, B 65, D 65 & H 54, B 65, D 38 (cm/st) bruksslitage, skavmärken, några lösa klädselband.

Utropspris 2000-3000

1600 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr